نفرات برتر جشنواره ملی وبلاگ‌نویسی صنعت بازیافت معرفی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت پسماند مهندس سردارزاده مدیرعامل سازمان مدریت پسماند استان گلستان گفت: سازمان مدیریت پسماند ش هرداری‌های استان گلستان با هدف توسعه و ترویج فرهنگ بازیافت در فضای مجازی اقدام به معرفی وبلاگ‌های نمونه و استاندارد در صنعت بازیافت کرد.

وی افزود: عنوان این جشنواره " تولید ثروت در صنعت باز یافت با رعایت حقوق شهروندی" بود که با انتخاب هیئت داوران، 3 اثر برگزیده انتخاب و از صاحبان این وبلاگ‌ها در مراسم اختتامیه نخستین همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت بازیافت در استان گلستان قدردانی شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری‌های استان گلستان تصریح کرد: 35 وبلاگ‌نویس از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند که براساس انتخاب هیئت داوران خانم سالی صالحی از تهران با وبلاگ بازیافت و زباله رتبه نخست، مرتضی بالویی از گلستان با وبلاگ از کنار پنجره رتبه دوم و علی میرزایی شموشکی از گلستان با وبلاگ فوتوبازیافت رتبه سوم را کسب کردند.

سردارزاده افزود: برای داوری آثار جشنواره وبلاگ‌نویسی 3 داور مطالب شرکت‌کنندگان را مطالعه و برگزیدگان را از میان فعالان فضای مجازی انتخاب و معرفی کرده‌اند.

سردارزاده اظهار داشت: پرپایی چنین جشنواره و برنامه‌هایی می‌تواند در گسترش فرهنگ صنعت بازیافت و ارائه طرح‌های دانش‌بنیان و اندیشه‌محور در چارچوب توسعه پایدار کارساز باشد.

/ 0 نظر / 15 بازدید